ارائه خدمات حسابداری و اعزام حسابدار و امور حسابداری

مفاصا حساب تامین اجتماعی
دسامبر 10, 2022

ارائه خدمات حسابداری و اعزام حسابدار و امور حسابداری

امور حسابداری

ارائه خدمات حسابداری و اعزام حسابدار

گروه مالی ایران نوین با اتکاء به کارشناسان با تجربه خود تمام امور مرتبط با مباحث مالی واحدهای تجاری را برعهده میگیرد و با ارائه خدمات حسابداری و اعزام حسابدار شرکت هارا در راستای اهداف درون سازمانی همراهی می نماید.

شرکت حسابداری ایران نوین با توجه به سابقه کاری،تجربه های گوناگون در شرکتهای مالی و تجاری ،دانش روز افزون و نیروهای جوان و مجرب با ارائه توام خدمات مالی و مالیاتی و با در نظر داشتن حفظ و پیشرفت کار، کار را برای بنگاه های تجاری آسان کرده است.

تمام اموری مالی و مالیاتی و همینطور بیمه، از قبیل: پرداخت مالیات، پرداخت بیمه و… در دستور کار شرکت حسابداری ایران نوین است.

                     #مامیتوانیم بصورت تمام وقت و یا پاره وقت در راستای ارائه خدمات مالی و مالیاتی نیروی خبره اعزام نماییم#

 

شرکت حسابداری ایران نوین

شرکت حسابداری ایران نوین باتوجه به تسلط خود بر قوانین مالیاتی، قانون تجارت، قانون کار و بیمه تمام اموری مالی یک شرکت را در راستای قوانین برعهده گرفته و انجام می دهد.

دفاع مالیاتی، لایحه نویسی، مشاوره مالی،گزارش حسابرسی، اظهار نامه مالیاتی، اظهارنامه ارزش افزوده، حذف جرائم، گزارش های فصلی و… از نمونه خدمات قابل ارائه برای بنگاه های اقتصادی می باشد.

آگاه بودن صاحبان کسب و کار با قوانین،  تاثیر بسیاری بر روی فعالیت های مالی آنها میگذارد

با استفاده از تجارب متخصصین مجرب ما در زمینه های مالی، مالیاتی و بیمه میتوانید از مشاوره های قانونی بهره مند شوید.

با سپردن اموری مانند مدیریت مالی، مدیریت گردش نقدینگی، امور مالیاتی و حسابداری خود به کارشناسان خبره و متخصصین گروه مالی ایران نوین زمان و انرژی خود را با خیالی آسوده برای امور مدیریتی و تحقق اهداف سازمانی صرف کنید.

 

                                                #برای انجام  کارهای صفر تا صد مالیاتی شرکتتان روی ما حساب کنید#

 

 

                                                                  #بهترین راهکارهای عملیاتی را از ما بخواهید#

 

امور حسابداری

حسابداری زبانی مشترک بین کارشناسان مالی و حسابداران است که به ثبت و بررسی امور مالی داخل و بیرون  یک مجموعه می پردازد.

گروه مالی ایران نوین با توجه به کسب و کار و اهداف درون سازمانی واحد تجاری تلاش میکند مطابق با صنف مورد نظر عادلانه ترین و منصفانه ترین اظهار نامه مالیاتی را تنظیم نماید.

در ارائه خدمات پشتیبانی، اداری و پرسنلی اعم از محاسبه کارکرد  پرسنل، حضور و غیاب، حق بیمه، پرداخت حقوق و مزایا، کارت زنی و محاسبه اضافه کاری و جمعه کاری با تبحر کافی در کنار شما هستیم.

انواع حسابداری:

1.حسابداری درون سازمانی

2.حسابداری برون سازمانی

 

ارائه خدمات از راه دور

یکی دیگر از مزایای حسابداری شرکت ایران نوین ارائه خدمات از راه دور میباشد که این امر باعث میشود که امور حسابداری به مکان خاصی وابسته نباشد و بتوان از راه دور نیز آنها را پیش برد.

لازم به ذکر است که همکاری با یک شرکت حسابداری و گروه مالی به دلیل داشتن شناسه ملی و شماره ثبت به عنوان یک شخص حقوقی ،و خوش سابقه و موفق از اعتبار بیشتری نسبت به استخدام  حسابدار یا مدیر مالی برخوردار است.

خدمات قابل ارائه:

1.تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده

2.تنظیم دفاتر قانونی

3.ثبت اسناد و تهیه صورت های مالی از روی اسناد

4.ارائه ی گزارش های محاسباتی و مالی، طراحی کدینگ

گروه مالی ایران نوین خدماتی از قبیل مدیریت سرمایه در گردش، مدیریت جریان نقدینگی و بررسی ریسک مزایای بازار را نیز ارائه می دهد.

 

 

واحد حسابداری

حسابدار، اولین فردی است که پس از مدیرعامل به یک تیم کاری اضافه می‌شود؛ در واقع یک کسب و کار بدون واحد حسابداری قادر به ادامه حیات نیست.

پیچیده ‌تر شدن قوانین مالیاتی و استانداردهای حسابداری، تامین نیروی انسانی در حوزه حسابداری و مالی، کسب و کارها را به سمت برون سپاری امور حسابداری خود و مراجعه به شرکت‌های حسابداری و دریافت مشاوره حسابداری می‌کند.

کار شرکت‌های حسابداری عموماً به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود. برخی از شرکت‌های حسابداری تنها در بخشی تخصصی خدمات ارائه می‌کنند، اما برخی دیگر از شرکت‌ها ممکن است تمام یا ترکیبی از این خدمات را ارائه دهند. به‌طورکلی خدمات حسابداری به 3 بخش اصلی زیر تقسیم می‌شوند:

1.تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی

2.تنظیم و ثبت گزارش فصلی، ثبت اظهارنامه ارزش‌افزوده و  سایر خدمات مربوط

3.خدمات اداری و پرسنلی حسابداری: شامل ثبت‌نام بیمه‌ای و تهیه و ارسال لیست بیمه، تنظیم و انعقاد انواع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *